Jesteś chory? Myśl o Revolu

Kiedy ktoś pyta mnie, z jakich naczyń powinien korzystać, gdy ma alergię, cierpi na choroby przewodu pokarmowego, czy nawet, co przykre, zmaga się z nowotworem – nie mogę doradzić lepiej, jak pokierować jego uwagę w stronę naczyń Revol. Owszem, nie kosztują mało, ale za to, co potrafią i co oferują, nie kosztują nic.

 

100% natury w porcelanowych garnkach Revol

Cierpisz na zespół jelita drażliwego, masz problem z przemianą materii, przyswajaniem różnorodnych mikro-, czy makro-elementów, pozbawiono Cię woreczka żółciowego, stosujesz radykalne diety lecznicze? Nie masz, niestety, wielu alternatyw nawet w świecie bardzo zaawansowanych, bezpiecznych dla zdrowia naczyń światowych producentów. Ewenementem na skalę światową są porcelanowe naczynia Revol. Są wykonane w 100% z naturalnych materiałów, wydobywanych przez francuską firmę Revol z Ziemi.

Ten producent jest maksymalistą i maniakiem czystości surowców, z których produkuje naczynia Revolution. Nie znajdziesz w nich ani drobiny sztucznych, czy chemicznych substancji. Czego więcej może chcieć ktoś, kto długo choruje?

W porcelanowych garnkach Revolution 2 marki Revol możesz gotować, dusić, piec, zapiekać potrawy w piekarniku. Te nieprzywierające naczynia możesz też wstawiać do mikrofalówki. Możesz w nich mrozić jedzenie. Producent nie zaleca smażenia w nich – to jedyne ograniczenie.

 

 

„A czy on się nie rozpadnie, kiedy go upuszczę?”

To standardowe pytanie, które pada w przypadku naczyń Revol. I czasem opadają ręce - ktoś jest naprawdę bardzo chory, a dyskutuje z faktem, że to naczynie ma swoje ograniczenia (jak i każde inne na tym świecie). Bo, jeśli spadnie na podłogę, faktycznie, rozbije się.

Pytam tylko - ile razy dziennie, tygodniowo, miesięcznie i rocznie rzucasz garnkami po podłodze? Zdarza Ci się? Czyli Revol nie jest dla Ciebie. Ale jeśli przez ostatnie 10-15-20 itd. lat nie upuściłeś naczynia na podłogę, czemu martwisz się na zapas? Chyba, że zdrowie jest mniej istotne, niż pieniądze zainwestowane w dobre, bezpieczne naczynia. Jeśli w ten sposób myślisz - nie ma z czym i o czym dyskutować.

Na szczęście rośnie grono ludzi świadomych dbania o własne zdrowie i ceniących zalety zjawiskowych garnków Revol.

Musisz wiedzieć, że ta porcelana jest gruba, potężna i mega odporna na uderzenia. Tak została pomyślana, by mogła służyć w roli naczyń. Te garnki wykorzystywane są w profesjonalnych kuchniach, gdzie tempo pracy jest zawrotne i nikt się z nimi tam nie pieści. A one wytrzymują dekady.

Revol istnieje od 250 lat i przez ten cały czas udoskonala swoją porcelanę. To świadczy o fakcie, że na pewno wie, co robi. To nie jakaś podejrzana, malutka firemka, która wmawia nieświadomym dyrdymały, ale szanowany na całym świecie koncern.

 

Krystian Wawrzyczek, specjalista z zakresu żywienia, technik i technologii kulinarnych

Zdjęcia: Revol

 

Artykuły powiązane

„Gość w dom, Bóg w dom”

05.03.2015

Niezależnie od tego, czy jesteśmy bardzo towarzyscy, czy mamy naturę samotnika, prędzej, czy później, odwiedzą nas goście. Okazji w roku jest mnóstwo – święta, imieniny, urodziny... Jeśli regularnie bywamy na imprezach i spotkaniach organizowanych przez naszych przyjaciół i bliskich, wypada choć raz zaprosić ich do siebie, w ramach rewanżu. Co jednak, kiedy nie...

Więcej

Śniadaniowe celebracje z marką Skagerak...

06.03.2015

Dzisiejsze czasy są bezlitosne dla wielbicieli spokojnych śniadań. Poranne zabieganie, brak czasu i ciągły pośpiech nie sprzyjają spokojnemu jedzeniu. Wiecznie niewyspani i zmęczeni, często wybieramy dodatkowy kwadrans snu, zamiast pełnowartościowego posiłku. Zastępujemy go kawą lub, co gorsza, energy drinkiem. Łapiemy coś w biegu – bułkę, drożdżówkę, batonik, nie...

Więcej

Czy istnieje prezent bliski ideału?...

04.04.2015

Cały rok obfituje w wiele okazji do wręczania prezentów. Zarówno prywatnych, jak i służbowych. Prezenty na urodziny i imieniny naszych bliskich zazwyczaj nie są problemem – znamy gust obdarowywanego, jego zainteresowania i potrzeby. Bywają jednak sytuacje, kiedy musimy kupić prezent komuś z dalszej rodziny, podziękować za coś prezentem, kupić drobiazg na...

Więcej

Urok prostoty

11.06.2015

Współczesny świat zdaje się bardziej krzyczeć niż szeptać. Głośne reklamy, przesadnie dudniąca muzyka, natarczywie wciskane do rąk ulotki, sprzedawcy chodzący za nami krok w krok w sklepach, skrzynki mailowe pełne ofert przeładowanych jaskrawymi barwami i krzykliwymi sloganami – teraz taniej, musisz to koniecznie kupić! Coraz częściej czujemy się przytłoczeni,...

Więcej

Gotowanie bez wody - fakt, czy...

11.07.2018

Gotowanie gotowaniu nierówne. Klasyczne gotowanie wydaje się być już przeżytkiem, jeśli spojrzeć na rozwijającą się technologię kuchenną i wiedzę na temat zdrowego żywienia. Nie ma sensu - z punktu widzenia logiki i wiedzy o zdrowym gotowaniu - moczyć kilku ziemniaków na codzienny obiad w 2 litrach wody. Wygotuje się z nich w ten sposób wszystko, co wartościowe....

Więcej

Przejdź do galerii