Nasza telewizja kulinarna

10 lat czekaliśmy na szansę stworzenia profesjonalnej telewizji, w której pokażemy Wam nie tylko, w czym gotować i czym kroić, ale też jak niezwykły sprzęt, którym się zajmujemy, działa i pomaga w twórczym gotowaniu. Zaczęliśmy w kwietniu 2019 roku.

Przygotowujemy dla Was szkołę gotowania, szkołę krojenia, będziemy smażyć, dusić, piec i gotować w najlepszych naczyniach świata. Opowiemy Wam różne ciekawostki ze świata kulinariów. Będziemy zapraszać gości. Zajmiemy się też domowym barem i jadalnią.

Wiadomo, że na to wszystko potrzeba czasu, ale będziemy się mocno i z pasją rozwijać.

Ponieważ nie jesteśmy przez nikogo finansowani ani od nikogo zależni, możemy robić i mówić, co mamy ochotę. Dlatego powiemy Wam, co nas w używanym od lat sprzęcie fascynuje, a na co powinniście uważać, kiedy zagości w Waszych kuchniach.

Naszego prowadzącego – Krystiana – znacie już z kanału YouTube i naszych sklepów. Ale teraz da się poznać od innej, czasem i zaskakującej strony.

Będziemy kręcić super-sprzętem w rozdzielczości 4K, więc zobaczycie sprzęt niemal na żywo.

Zapraszamy Was do naszej telewizji.

A jeśli macie ochotę nas odwiedzić, by dotknąć, zobaczyć na własne oczy najlepszy sprzęt kuchenny świata, czy nawet z niego skorzystać, dzwońcie. Nasze studio w Cieszynie będzie też swoistym showroom’em. Chętnie pokażemy Wam cudeńka, którymi od lat się fascynujemy.

Namiary na nas znajdziecie TUTAJ.

 

 

Projekt http://www.artnovu.com/wizualizacje/