Portal Vianto.pl

Portal Viano.pl, który ujrzał światło dzienne 4 maja 2015 roku, jest kontynuacją projektu specjalistów,  zapaleńców, miłośników designu, którzy postawili sobie za cel pokazać Polakom, co w świecie światowych marek piszczy. Skupiliśmy się na producentach powszechnie znanych i cenionych, choć w Polsce jeszcze niepopularnych. Tych, którzy zajmują się szeroko pojętym wyposażeniem domu – od kuchni, która jest naszym konikiem, przez salon, jadalnię, domowy bar, na ogrodzie skończywszy.

Na Vianto znajdą Państwo ciągle powiększającą się listę tekstów poświęconych wyposażeniu kuchni, czy domowego baru w przedmioty o najwyższej jakości i klasie. Piszemy z przyjemnością o wystroju salonu, o designerskich akcesoriach ogrodowych, czy jadalnianych drobiazgach. Skupiamy swoją uwagę tylko na tym, co zostało starannie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów, co budzi niesłabnący podziw, co jest dowodem ludzkiego geniuszu.

By odetchnąć od słowa, stworzyliśmy dla kochających obraz rozbudowaną galerię, w której można karmić wzrok wyśmienitymi formami, które nadają swoim pomysłom współcześni designerzy.

Szczycimy się tym, że opisywany przez siebie sprzęt znamy, korzystamy z niego, jest nam bliski. Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie znajdzie w gronie miłośników piękna swoich przyjaciół, czy sympatyków.