Black Friday… od kuchni

Black Friday jest, z reguły, stresujący i dla kupujących, którzy wyczekują okazji (których się czasem doczekać nie uda) i sprzedających, którzy próbują dociec, co komu do gustu przypadnie i na co warto ogłosić obniżki. Łatwo, mówiąc prosto, nie jest.

Nasz zespół, dumny z umiejętności podtrzymywania w sobie stoickiego spokoju w przeróżnych życiowych sytuacjach, podszedł do całej sprawy z mistrzowskim wręcz ZEN. Jednak za chojractwo się płaci. Życie szybko pokazało nam, że łatwo nie będzie.

Choć mieliśmy w planie nagrać krótki, kilkusekundowym spot o Black Friday w naszym sklepie PrestizowaKuchnia.pl, okazało się to być przedsięwzięciem nie do zrobienia. Spadły na nas wszystkie studyjne plagi, które znane są filmującym całego świata. Tyle, że spadły w jednej chwili. Hurtowo.

 

 

I to, co miało być do zrobienia od ręki, trwało, trwało i skończyć się nie zamierzało. Dlatego porzuciliśmy (z zemsty na podłym losie!) pierwotny plan i nagraliśmy filmik o tym, jak to się nie dało nagrać tego, co miało powstać. Taki z przymrużeniem oka.

A przy okazji zobaczycie trochę filmowania od kuchni. W końcu nie tylko w Hollywood zaliczają na planie przeróżne wpady.

 

A na całkiem poważną akcję Black Friday zapraszamy serdecznie już teraz. Promocyjną ofertę na wybrane noże i miedziane garnki znajdziesz TUTAJ.

 

Zespół sklepu z luksusowym AGD

 

Zdjęcie: Licencja Envato 

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

               

 

 

Artykuły powiązane