Grupa NasTroje – idea, pasja i wiedza

Projekty Grupy NasTroje to swoista historia naszych wieloletnich pasji, doświadczeń, specjalizacji, zwycięstw i niezliczonych porażek. Należymy do tych szczęśliwców, którzy wiedzą, co ich kręci, czemu zapisaliby duszę.

 

Za pasję i uwielbienie do tego, co się robi, trzeba słono płacić

 

Często spotykamy się z głosami zazdrości: „Ale wam fajnie, pracujecie u siebie”. „Macie 3 sklepy, ale się wam udało”. Z udawaniem, przypadkiem, szczęściem i manną spadającą z nieba, niestety, nic to, co zrobiliśmy do teraz, wspólnego nie ma. Każdy, kto przeszedł drogę dochodzenia do rzeczy trudnych wie, ile nieziemskiego wysiłku, samozaparcia i czasem anormalnej wiary w to, że osiągniemy marzenia, potrzeba.

 

 

Lata doświadczeń z e-commerce

 

W branży luksusowego AGD funkcjonujemy już długo, bo od 2007 roku. Nasza firma istnieje jeszcze dłużej, bo od roku 2000. Ale wcześniej pochłaniały nas inne przedsięwzięcia. Patrząc (z perspektywy 2019 roku) na nasze już 11 lat działań w Internecie i branży najbardziej prestiżowego AGD możemy powiedzieć, że łatwo nie było. Przeżyliśmy czas szalonych początków, kiedy Polacy z olbrzymią wręcz podejrzliwością i strasznym dystansem podchodzili do zakupów luksusowych sprzętów w sieci. Przeżyliśmy zwalający na kolana kryzys bankowy, którego czasem nie przetrwały i duże firmy. Musieliśmy stoczyć niejedną bitwę z podejrzliwie popatrującymi na nasze poczynania Google, które nie wierzyły, że sami z siebie potrafiliśmy stworzyć tysiące treści (artykułów i porad) publikowanych w Internecie i setki filmów (sporo usunęliśmy, więc nikt się tych setek już nie doliczy).

 

Dzieła pasji i wytrwałości – rozpoznawalne sklepy internetowe

 

Ale zawsze parliśmy do przodu, tworząc coś, czego inni bali się tknąć. W efekcie powstały 3 sklepy, z czego 2 są naszą prawdziwą dumą. Najnowsze nasze odkrycie (styczeń 2018) - PrestiżowaKuchnia.pl to całkiem autorki sklep, który zasadza się na nowej idei sprzedaży. Usłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii na jego temat. Fachowcy twierdzą, że jest jednym z lepiej skonstruowanych sklepów na świecie. To były niezwykle budujące słowa!

Drugi sklep, SmakProstoty.pl, to już internetowy staruszek, który stał się dla wielu poszukujących fachowych rad marką samą w sobie. W 2019 roku Smak odrodzi się w nowej, pięknej grafice i autorskim systemie oprogramowania. Wszystko po to, byście byli w 100% przekonani, że trafiliście w przestrzeń tworzoną przez znawców, pasjonatów i ludzi z wizją, którzy z największą chęcią rozwieją wszelkie Wasze wątpliwości i podzielą się swoją wiedzą zanim jeszcze kupicie któryś z naszych super-sprzętów.

 

Specjalistyczna wiedza, której nie znajdziecie gdzie indziej

 

Wiemy bardzo dużo z dwóch względów. Nasz specjalista z zakresu żywienia, technik i technologii kulinarnych jest prawdziwym, nie tylko „z nazwy”, specjalistą. Ma od 1993 roku do czynienia z profesjonalną kuchnią, od lat testuje sprzęt, uczy gotować i kroić nawet zawodowych kucharzy. Jest recenzentem sprzętu, który sprawdza według opracowanych przez siebie procedur.

Wszystko, co znajdziecie w naszych sklepach, mamy u siebie, znamy, korzystamy z tego na co dzień. Po to, by wiedzieć, co Wam polecić, a co odradzić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

 

Z przyjemnością dzielimy się doświadczeniami i wiedzą

 

Mamy też dwa portale tekstowe - Chimmo.pl oraz Vianto.pl - gdzie dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami, poradami, felietonami. Na Vianto pojawiają się też bardziej prywatne teksty dotyczące naszych rozlicznych doświadczeń z niełatwymi życiowymi sytuacjami i dylematami. Wiemy, że wielu pomogły, co nas ogromnie cieszy.

 

Wreszcie! Nasza prywatna telewizja kulinarno-produktowa

 

I to, czym ostatnio żyjemy – to wreszcie powstała w kwietniu 2019 roku nasza prywatna telewizja kulinarno-produktowa. Czekaliśmy na realizację tego pomysłu, bagatela, 10 lat. Filmowaliśmy wcześniej, ale to nie było „TO”.

Zaczęliśmy w Cieszynie naszą profesjonalną produkcję filmową. Kto chce przyjechać, obejrzeć sprzęt, czy nawet z niego skorzystać pod okiem fachowca, zapraszamy. Wystarczy zadzwonić i umówić termin.

Nasze studio będzie pełniło rolę specyficznego showroomu, gdzie zobaczycie japońskie noże, światowej klasy patelnie, luksusowe garnki i rewelacyjny sprzęt AGD włoskiej marki Smeg, z którą mamy przyjemność współpracować.

 

Grupa NasTroje

Zdjęcia: Smeg, Zwilling