Odwiedź nasze studio telewizyjne

W kwietniu 2019 roku wystartowała nasza wymarzona telewizja. Stworzyliśmy, jako jedni z niewielu na świecie, własną, prywatną telewizję kulinarno-produktową. Zdecydowaliśmy się poruszyć z posad temat, którego nikt dotychczas w Polsce w ten sposób nie potraktował. W pojawiających się regularnie na YouTube filmach nasz specjalista mówi o tym, jaki luksusowy sprzęt możesz mieć w domu i, co najistotniejsze, jak z niego korzystać.

Mamy śmiałość twierdzić, że jesteśmy jedynymi w Polsce mającymi o sprzedawanym przez nas sprzęcie szerokie pojęcie, bo wszystko testujemy i ze wszystkiego korzystamy. Nie wspieramy się kopiowanymi ze stron producenta informacjami, a dowiadujemy się wszystkiego samodzielnie.

Nasz specjalista z długoletnim doświadczeniem (sięgającym roku 1993) opracowuje swoje autorskie testy dotyczące luksusowego sprzętu AGD – patelni, garnków i noży. Potem Jego doświadczenia przekładają się na nasze filmy i artykuły.

Uczymy gotować, smażyć i kroić. Możesz odwiedzić nasze studio telewizyjne w Cieszynie, które jest też swoistym showroom’em. U nas zobaczysz luksusowy sprzęt i możesz z niego skorzystać, by dowiedzieć się, czy Ci spasuje.

Zapraszamy! Zadzwoń, a ustalimy termin Twojej wizyty, by tylko i wyłącznie Tobie poświęcić czas.