Tytanowo-ceramiczne patelnie TechnIQ marki Scanpan uczą prawdziwego smażenia

Wśród setek tysięcy patelni nieprzywierających produkty duńskiej marki Scanpan wyróżniają się trwałością, walorami zdrowotnymi i odkrywczą, tytanowo-ceramiczną powłoką Stratanium Plus.

 

 

Sprawdź rewolucyjne patelnie TechnIQ duńskiej marki Scanpan i odkryj nowy poziom smażenia

Czy marzysz o patelniach, które zrewolucjonizują Twoje doświadczenia kulinarna? Patelniach, które wytrwają w Twojej kuchni przez wiele lat? Jeśli szukasz produktów doskonałej jakości, stworzonych z myślą o zdrowiu Twojej rodziny i bliskich, koniecznie zapoznaj się z luksusową serią patelni TechnIQ, renomowanej duńskiej marki Scanpan. To prawdziwe dzieła sztuki kuchennej, które zapewnią Ci niezrównane doświadczenia smakowe.

 

Kolekcja stworzona przez mistrzów kuchni - gwarancja doskonałości

Patelnie TechnIQ marki Scanpan są efektem współpracy z renomowanymi mistrzami kuchni. To oni byli pomysłodawcami i głównymi testerami rozwiązań, które pojawiają się w tej niezwykłej kolekcji. Ich doświadczenie i wiedza były kluczowe przy tworzeniu patelni, które spełniają najwyższe standardy jakości i doskonałości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że patelnie TechnIQ są stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie wyjątkową jakość produktu.

Wydaje Ci się, że powyższe aż ocieka słodyczą? Wszystkie zalety patelni Scanpan poznasz, jeśli zastosujesz się do reguł smażenia na patelniach nieprzywierających.

W przypadku patelni TechnIQ trzeba pamiętać, by nie przekraczać maksymalnej temperatury, którą wytrzyma powłoka, czyli 260 stopni. Nie wolno myć patelni w zmywarce, nie należy wstawiać jej do lodówki. Musisz również stosować się do reguł sztuki smażenia. Wtedy patelnia Scanpan wytrwa w Twojej kuchni przez długie lata. Jeśli będziesz robić po swojemu, musisz liczyć się z konsekwencjami.

Niestety, nawet najdroższą patelnię można zniszczyć. I na nic zda się wyrzekanie, że kosztowała swoje, więc powinna znieść, co Ci tylko do głowy przyjdzie. Lojalnie ostrzegamy, że nie zniesie.

 

Internetowi hejterzy wiedzą najlepiej, jak używać patelni Scanpan

Zarazą Internetu stały się, niestety, opinie użytkowników sprzętu. W 99% piszą je ludzie, którzy nie potrafią i czytać i smażyć. Robią z patelnią, co im do głowy przyjdzie, bo robili tak od zawsze, bo robiły tak mamy, babcie i całe pokolenia przed nimi. Nie respektują reguł ustalonych przez producenta. Smażą wg swojego widzimisię. A później zasiewają w sieci wątpliwości, tryskając jadem, że patelnia jest do niczego, że to wywalanie pieniędzy. I, oczywiście, fakt, że producent nie uzna reklamacji (o której mowy być nie może, kiedy smażący sam zepsuł sprzęt) jest powodem do nienawidzenia danej marki.

Dlatego uczulamy wybierających drogi, a naprawdę doskonały sprzęt, żeby z dużą dozą nieufności traktowali to, co wypisują ludzie w sieci. Nie macie pewności, czy ktoś potrafi czytać instrukcje obsługi i czy smaży wg reguł sztuki. Tyle na temat bełkotu internetowego.

Nasi Klienci nie palą sobie patelni. Jakoś tak się składa, że ich sprzęt potrafi działać całymi latami. Ciekawe, prawda? Tyle, że słuchają i czytają, co do nich mówimy.

 

 

Bezpieczeństwo i trwałość - nieprzywierające patelnie tworzone na lata

Kiedy wybierasz sprzęt kuchenny, niezwykle istotne są jego walory zdrowotne. W końcu przygotowujesz posiłki dla swojej rodziny. Patelnie TechnIQ marki Scanpan są wyjątkowo bezpieczne, dzięki wolnej od szkodliwych związków i kwasów powłoce Stratanium Plus, posiadającej oznaczenie PFOA Free. Możesz mieć pewność, że Twoje potrawy będą przygotowywane na maksymalnie zdrowych powłokach.

Z tych tytanowo-ceramicznych patelni mogą swobodnie korzystać alergicy i osoby o wrażliwym przewodzie pokarmowym. Scanpan zadbał o ich komfort dzięki zaawansowanej powłoce.

Warto podkreślić, że patelnie TechnIQ są niezwykle trwałe i stworzone na lata. Duńska marka Scanpan przywiązuje ogromną wagę do jakości swoich patelni, dlatego do produkcji używa ekologicznego, recyklingowanego aluminium. Ten materiał doskonale przewodzi ciepło. Sprawia, że Twoja patelnia równomierne rozgrzewa się od środka aż po same brzegi. Możesz mieć pewność, że Twoje potrawy będą smażone i duszone (jeśli wybierzesz głęboką patelnię) szybko i zdrowo.

 

Duńskie wzornictwo i świetna ergonomia - patelnie TechnIQ z myślą o Twojej wygodzie

Patelnie TechnIQ marki Scanpan nie tylko zachwycają swoimi osiągami i trwałością, ale również przyciągają uwagę swoim świetnym wzornictwem i ergonomicznym uchwytem. Specjalnie zaprojektowany uchwyt gwarantuje Ci bezpieczne i wygodne użytkowanie. Stworzony został przez kucharzy, którzy mają z patelnią do czynienia nawet przez wiele godzin. Dzięki pomysłowemu kształtowi uchwytu dłoń nie męczy się.

Duńska marka Scanpan dba o Twoją wygodę podczas przygotowywania smakowych arcydzieł.

 

Twoja podróż do mistrzowskich smaków - weź ze sobą tytanowo-ceramiczną patelnię

Tym, co przykuwa uwagę w patelniach TechnIQ, jest wyjątkowa powłoka Stratanium Plus. Ta tytanowo-ceramiczna powłoka, inspirowana strukturą ziaren mokrego piasku, jest wyjątkowo wytrzymała na ścieranie i czynniki zewnętrzne.

Dzięki niej osiągniesz nowy poziom smażenia, który dotychczas był zarezerwowany tylko dla profesjonalistów. Twoje potrawy będą idealnie wysmażone, chrupiące i jędrne, a to wszystko przy minimalnej ilości tłuszczu. Bo Patelnie TechnIQ marki Scanpan potrafią, dzięki odkrywczej powłoce Stratanium Plus, wyśmienicie wzmacniać smaki. Tego nie oferują żadne inne patelnie nieprzywierające.

Patelnie z serii TechnIQ stworzone są z myślą o Twojej pasji i kreatywności w kuchni.

 

Nieprzywierające patelnie tworzone w Europie

Duńska marka Scanpan produkuje patelnie TechnIQ w Europie, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania. Europejskie rzemiosło i tradycja to fundament, na którym powstają te doskonałe naczynia. Scanpan od lat zdobywa zaufanie klientów na całym świecie, a patelnie TechnIQ są kolejnym dowodem na jego niezawodność i perfekcję.

 

Patelnie TechnIQ otwierają drzwi do mistrzowskich smaków, którymi zachwycisz swoich bliskich. Wybierz patelnie TechnIQ marki Scanpan i dołącz do elitarnej grupy kulinarnych entuzjastów, którzy doceniają doskonałość i niezawodność sprzętu kuchennego. Pozwól sobie na podróż kulinarnej ekscytacji i odkryj nowy poziom smażenia i duszenia. Patelnie TechnIQ zaoferują Ci solidne wsparcie na drodze do kulinarnego mistrzostwa.

 

Dział PR Grupy NasTroje

Zdjęcia: Scanpan

 

Szukaj nas tutaj:

 

               

Artykuły powiązane

Demeyere ControlInduc - patelnie, których...

27.09.2015

Ciekawym jest, że każdy na tym świecie akceptuje fakt, że nowy samochód, telefon, czy telewizor o rozdzielczości ultra HD ma instrukcję, która służy jego pełnemu wykorzystaniu. Każdy też akceptuje fakt, iż te technologie mają swoje wymogi, czyli – mówiąc po prostu – trzeba je poznać, by móc z nich korzystać. Dziwnym jednak trafem w Polsce nie bardzo da się...

Więcej

Jak (nie)rozsądnie wyposaża się kuchnię -...

08.10.2015

Niezależnie od tego, czy wyposażamy nową, a maleńką kuchnię w bloku, czy też sporą, przestronną przestrzeń w domu, istotnym jest, by zadbać o dobrej jakości sprzęt. Stało się powszechnym trendem kupowanie bardzo wyszukanych, drogich mebli, kuchenek, piekarników, czy lodówek.   Bez dobrych naczyń i noży kuchnia nie ma sensu Problem w tym, że wielu ciągle nie...

Więcej

Moda w kuchni - potrzeba, czy fanaberia?

27.01.2016

Nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju mody i to, co uchodzi w danym momencie za popularne, oddziałuje na nasze decyzje i zachowanie. Dotyczy to również kuchni i gotowania, które tak samo jak wiele obszarów naszego życia, podlegają zmianom. Czy jednak doświadczony i szanujący swoje umiejętności kucharz powinien im ulegać, czy raczej podchodzić do panujących w...

Więcej

Dwie sprawdzone odsłony patelni...

30.03.2016

Generalnie patelnie nieprzywierające można podzielić na dwie główne kategorie – produkty z jednej grupy są wyposażone w powłoki wytworzone w sposób naturalny, a z drugiej strony istnieją patelnie wyposażone w powłoki, które powstały w warunkach laboratoryjnych. Poniżej przedstawiamy proste i krótkie omówienie obu podstawowych typów patelni nieprzywierających....

Więcej

Jak mierzona jest średnica patelni

08.06.2016

Wyobraź sobie sytuację, w której masz kupić nową patelnię. Jakie pytania zadasz w pierwszej kolejności? Poza typem patelni na pewno kluczowe będzie rozważenie, jaki rozmiar powinna mieć patelnia kupowana na lata. Czy może to rodzić wątpliwości…? Tak, rodzi! Problem polega na nie do końca czytelnej dla klienta informacji na temat rozmiaru sprzętu.   Średnica - nie...

Więcej

Przejdź do galerii