WOLL-ność wyboru - uchwytów Ci u nas dostatek

Pierwszy kontakt ze znakomitymi, tytanowo-diamentowymi i tytanowo-szafirowymi nieprzywierającymi patelniami niemieckiej marki WOLL może zawrócić Ci w głowie. I to nie tylko z racji wrażenia, jakie robią wielowarstwowe powłoki tytanowe (o nich w innym artykule, bo to poważna sprawa), ale i z racji mnogości uchwytów linii patelni z, zaledwie, 3 serii.

 

W czym rzecz?

WOLL oferuje trzy zasadnicze, bardzo rozbudowane kolekcje naczyń. Diamond Lite z powłoką tytanową-diamentową, Diamond Lite Pro - również z taką samą powłoką i serię Saphir Lite z powłoką tytanowo-szafirową. Na razie da się za tym nadążyć. Ale…

Seria Diamond Lite, nie jest wcale taka „lite”, jak może się wydawać. Stający przed wyborem tytanowej patelni marki WOLL zaczynają wątpić w swoje możliwości percepcji. Zaczyna im się mienić, dwoić i troić w oczach. Spieszymy z pomocą!

 

Odpinane i stałe uchwyty serii Diamond Lite patelni WOLL

W tej serii znajdziesz zarówno odpinane, jak i stałe rączki uchwytów patelni, woków i rondli. Garnki z kolei, jak wskazuje logika, odpinanych uchwytów nie mają.

WOLL zasłynął w świecie ze swojego patentu - odpinanego uchwytu, który sam się nie wypnie. To niezwykła kwestia. Póki patelnia nie będzie stała pewnie na płaskim podłożu, ludzka siła rączki nie ruszy. Możesz robić cuda z patelnią, a uchwyt będzie trzymał się, jak wmurowany. Z tego WOLL jest naprawdę dumny. Te rączki łatwo odróżnić - mają czerwony, duży przycisk zwalniający uchwyt. Zobaczysz go na zdjęciu.

Dzięki odpinanemu uchwytowi tytanowe patelnie WOLL łatwo się przechowuje i równie łatwo myje w zmywarce, czy zlewozmywaku. Pamiętaj, by odłączyć rączkę, gdy wstawisz patelnię WOLL do piekarnika.

W tej samej kolekcji - Diamond Lite - konserwatyści też znajdą coś dla siebie - patelnie ze stałym uchwytem z żaroodpornego tworzywa. Znaczy go srebrne kółko wokół logo. Uchwyt jest mocowany na śrubie i siedzi bardzo pewnie w gnieździe z mosiądzu. WOLL dba o każdy detal.

 

 

Uchwyty patelni Diamond Lite PRO

To następna kolekcja nieprzywierających patelni z 5-warstową, tytanowo-diamentową powłoką. Tu z kolei WOLL zastosował eleganckie, niezwykle wygodne i nadające całości dostojeństwa i szyku stalowe uchwyty. To ukłon w stronę profesjonalistów, choć i wielu gotujących w domu wybiera ten typ patelni. Między innymi z uwagi na pięknie wyglądający i wygodny uchwyt.

 

Kolekcja patelni Saphir Lite

Tu z kolei znajdziesz 4-warstwowe powłoki tytanowe wzmacniane szafirem. I nie ma tu takiego zamieszania, jak w serii Diamond Lite, bo producent zastosował tu tylko żaroodporny uchwyt z tworzywa sztucznego. Uchwyt ma identyczny kształt, jak stałe rączki patelni z kolekcji Diamond Lite, tyle, że wokół logo marki WOLL nie ma srebrnego pierścienia.

 

Czyli - teraz już od razu, z miejsca, z biegu, wyrwany ze snu, odróżnisz bez kłopotu uchwyty wyjątkowych tytanowych patelni niemieckiej marki.

Jak była mowa w tytule – WOLL-ność wyboru. Uchwytów pod dostatkiem. Dla każdego coś chwytliwego.

 

Dział PR Grupy Nas Troje

Zdjęcie: WOLL

 

Artykuły powiązane

Demeyere ControlInduc - patelnie, których...

27.09.2015

Ciekawym jest, że każdy na tym świecie akceptuje fakt, że nowy samochód, telefon, czy telewizor o rozdzielczości ultra HD ma instrukcję, która służy jego pełnemu wykorzystaniu. Każdy też akceptuje fakt, iż te technologie mają swoje wymogi, czyli – mówiąc po prostu – trzeba je poznać, by móc z nich korzystać. Dziwnym jednak trafem w Polsce nie bardzo da się...

Więcej

Jak (nie)rozsądnie wyposaża się kuchnię -...

08.10.2015

Niezależnie od tego, czy wyposażamy nową, a maleńką kuchnię w bloku, czy też sporą, przestronną przestrzeń w domu, istotnym jest, by zadbać o dobrej jakości sprzęt. Stało się powszechnym trendem kupowanie bardzo wyszukanych, drogich mebli, kuchenek, piekarników, czy lodówek. Problem w tym, że wielu ciągle nie pamięta, że istotą rzeczy jest również dobry sprzęt...

Więcej

Moda w kuchni - potrzeba, czy fanaberia?

27.01.2016

Nie od dziś wiadomo, że wszelkiego rodzaju mody i to, co uchodzi w danym momencie za popularne, oddziałuje na nasze decyzje i zachowanie. Dotyczy to również kuchni i gotowania, które tak samo jak wiele obszarów naszego życia, podlegają zmianom. Czy jednak doświadczony i szanujący swoje umiejętności kucharz powinien im ulegać, czy raczej podchodzić do panujących w...

Więcej

Nieprzywierające patelnie marki Demeyere -...

29.02.2016

Demeyere to belgijska firma, która od zawsze gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość produktów. Jakość, której sami są twórcami. Tu nie pozostawia się niczego przypadkowi ani zewnętrznym firmom, które mogłyby zrobić coś nie do końca tak, jak życzy sobie perfekcjonista – Demeyere. Rodzinna firma, należąca dziś do Grupy Zwilling J.A. Henckels, od dekad ma jedną...

Więcej

Dwie sprawdzone odsłony patelni...

30.03.2016

Generalnie patelnie nieprzywierające można podzielić na dwie główne kategorie – produkty z jednej grupy są wyposażone w powłoki wytworzone w sposób naturalny, a z drugiej strony istnieją patelnie wyposażone w powłoki, które powstały w warunkach laboratoryjnych. Poniżej przedstawiamy proste i krótkie omówienie obu podstawowych typów patelni nieprzywierających....

Więcej

Przejdź do galerii